باطری لیفتراک | باتری لیفتراک

نمایندگی انحصاری باطری لیفتراک میداک ایتالیا

شرکت پارت ماشین نمایندگی انحصاری باطری میداک ایتالیا با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد.شرکت میداک ایتالیا یکی از اصلی ترین تولید کنندگان باطری لیفتراک برقی می باشد که تمام تنوع مدل های باطری لیفتراک DIN  و باتری لیفتراک PZB  را تولید می کند. باطری های تولیدی شرکت میداک به همراه تجهیزات جانبی به مشتریان ارایه می گردد تا بیشترین بازدهی برای مصرف کننده داشته باشد. همچنین باتری های لیفتراک میداک بر اساس نیاز مشتریان با مناسب ترین قیمت باطری لیفتراک به مشتریان ارائه می گردد.

شرکت پارت ماشین وارد کننده باطری لیفتراک با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد. تلفن: 66067000 – 66085038 باطری لیفتراک ها همگی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت و در آمپر ساعت های مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باتری ها این است که همگی مضربی از 2 ولت میباشند، یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد. نوع ساختار باتری لیفتراک ها تا این لحظه معمولا  باطری سرب اسید بوده و باطری های بدون نیاز به نگهداری یا در اصطلاح عام، باطری ژله ای به دلایل فنی در لیفتراک برقی قابل استفاده نیست لیکن برخی شرکت های تولید کننده در صنعت باطری اقدام به ساخت این نوع باتری نموده اند که به دلیل قیمت بسیار زیاد و طول عمر کم در بازار با استقبال مواجه نشده اند .

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد. حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ها شرکت  پارت ماشین پویا پیشرو با در نظر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باتری لیفتراک – طول عمر باطری – ابعاد باتری لیفتراک که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های دو ولتی در اندازه جعبه می باشد، از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باتری های لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت، و در آمپرساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند و نکته اساسی در کلیه باتری های لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولتی شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باتری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی می باشد.

انواع باطری لیفتراک بر اساس برند

باطری لیفتراک برقی بالکانکار

باطری لیفتراک برقی کاترپیلار

باطری لیفتراک برقی چری

باطری لیفتراک برقی کلارک

باطری لیفتراک برقی دیمکس

باطری لیفتراک برقی دوسان

باطری لیفتراک برقی هیوندای

باطری لیفتراک برقی یوهانریش

باطری لیفتراک برقی کوماتسو

باطری لیفتراک برقی لینده

باطری لیفتراک برقی نت لیفت

باطری لیفتراک برقی سپاهان

باطری لیفتراک برقی اشتیل

باطری لیفتراک برقی سهند

باطری لیفتراک برقی نیچیو

باطری لیفتراک برقی تای لیفت

باطری لیفتراک برقی سوسانگ

باطری لیفتراک برقی تویوتا

باطری لیفتراک برقی تی سی ام

باطری لیفتراک برقی هلی

راهنما و درخواست خرید باطری لیفتراک

در مرحله اول مشخصات فنی لیفتراک خود را جمع آوری کنید (مارک/ مدل و تناژ دستگاه) برای مثال آیا باطری مورد نظر، مقدار ولتاژ و آمپر دستگاه شما را تامین می کند؟ شما میتوانید این اطلاعات دقیق را از فروشنده و یا نمایندگی لیفتراک خود تهیه کنید.
چه ولتاژی در لیفتراک شما استفاده می شود؟ لیفتراک ها می توانند از باتری های 24 و 36 و 48 و 72 و 80 ولت در آمپرساعت های مختلف با توجه به نوع دستگاه استفاده کنند، مطمئن شوید که باتری لیفتراک شما چند ولت و چند آمپر است چرا که انتخاب اشتباه می تواند آسیب جدی به لیفتراک شما وارد کند.
ابعاد باکس فلزی باطری خود را حتما بدانید (طول و عرض ارتفاع/داخل به داخل و بیرون به بیرون)
ظرفیت باطری و یا آمپرساعت باطری چیست؟ میزان ظرفیت آمپرساعت در باطری فعلی خود را بررسی کنید. برای دریافت حداکثر قدرت و ساعت کارکرد دستگاه، باطری خود را فول شارژ نمایید و یک مقایسه با باطری قبل یا همان باطری فابریکی دستگاه خود انجام دهید.

همچنین شما میتوانید برای مشاوره ی خرید انواع تجهیزات انبارداری (ریچتراک،پالت تراک،جک پالت دستی،استاکر برقی)با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.


برندهای باطری لیفتراک