شرکت پارت ماشین وارد کننده باطری لیفتراک و شارژر باطری لیفتراک با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد . تلفن : 66067000 – 66085038  شارژر باطری لیفتراک ها  در رنج های 24 ولت 40 آمپر ، 36 ولت 80 آمپر ، 48 ولت 100 آمپر، 72 ولت 100 آمپر و 80 ولت  100 آمپر ، و در انواع تک فاز و سه فاز بوده وتمامی آنها مجهز به سیستم ایکوال یا شارژ کننده یکسان سلولها  و فول اتوماتیک میباشند ، این شارژرها نسبت به تغیرات ولتاژ ورودی بسیار مقاوم بوده و با دارا بودن سیستم کنترل ولتاژ میکرپروسسور از دقت بسیار بالایی برخوردار میباشند شارژرهای شرکت پارت پاشین در دو نوع معمولی و های فرکانس قابل عرضه میباشند.

شارژر باطری لیفتراک برقی

خرید شارژر باطری لیفتراک

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو بعنوان تامین کننده انواع باطری و شارژرهای لیفتراک در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیتهای خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی انواع شارژر لیفتراک برقی در ولتاژ و آمپرهای مختلف را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می باشد.
خواهشمند است جهت درخواست خرید باطری و یا شارژر باتری لیفتراک مورد نظرخود، با شرکت تماس حاصل فرمایید کارشناسان مجموعه جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن شما را راهنمایی می کنند.

پارت ماشین پویا پیشرو با داشتن کارشناسان متخصص در خصوص مشاوره جهت خرید انواع تجهیزات انبارداری (لیفتراک،ریچتراک برقی،جک پالت دستی،پالت تراک برقی) در خدمت شما میباشد.