بی شک لیفتراک و تجهیزات انبار داری از مهمترین ابزار لجستیک شرکت ها و صاحبان محترم صنایع می باشد و کمبود این تجهیزات در کارخانه سبب کندی فعالیتهای آن خواهد شد . از طرفی با توجه به هزینه ی بسیار بالای تامین این تجهیزات و گاهاً عدم حضور نمایندگیهای قابل اعتماد در کشور برای برندهای معتبر جهانی ، کارخانجات و شرکتهای فعال به سمت دستگاههای دست دوم سوق پیدا کرده اند.

لیفتراک استوک

حال تامین این طبقه از تجهیزات بصورت دست دوم نیازمند بررسی ویژه و کارشناسی دقیق می باشد که اکثراً از دسترس آنها خارج می باشد و عمدتا خرید یا خواسته آنها مغایرت پیدا می کند.

لذا شرکت پارت ماشین با استفاده از تجربه های گذشته و کارشناسان فنی آموزش دیده اقدام به تامین لیفتراک های دست دوم نموده است تا این حوزه از درخواستها را برای شما بالاترین سطح اعتماد و اطمینان فراهم نماید.

در شرایط فعلی که بسیاری از شرکت ها و کارخانجات با مشکلات مالی و تامین نقدینگی مواجه هستند و یا در راه اندازی اولیه انبار و کارخانه با هزینه های بسیار بالایی از قبیل نصب ماشین آلات خط تولید مواد اولیه و های زمین و اجاره ملک و هزینه های نیروی انسانی مواجه هستند. تجدید نظر یا تعدیل در هزینه های قابل کنترل کمک شایانی برای رشد و شکوفایی شرکت ها خواهد بود که یکی از این موارد تامین ماشین آلات جابجایی مواد نظری لیفتراک می باشد.

لیفتراک کارکرده

لیفتراک دست دوم امروزه در صنعت کشور بسیار مورد استقبال می باشد، این نوع لیفتراک ها به شرط سالم بودن قطعات اصلی نظیر موتور و گیربکس و قطعات الکترونیک با بهایی بسیار پایین تر از لیفتراک های نو قابل تهیه می باشند. در صورت خرید لیفتراک کارکرده در محل مطمئن و با گارانتی واقعی کمک فراوانی در تعدیل هزینه های شرکت خواهد بود. شایان ذکر است کلیه لیفتراک های دست دوم توسط این شرکت در بدو خرید از منابع خارجی یا داخلی مورد کارشناسی فنی دقیق صورت گرفته و معمولا از لیفتراک هایی با سال ساخت جدیدتر و نیز ساعت کارکرد پایین تر انتخاب می شوند و در صورت وجود ایرادات فنی غیر عمد در تعمیرگاه مجهز این شرکت اورهال و راه اندازی می شوند و کلیه لیفتراک های کارکرده فروخته شده توسط شرکت پارت ماشین 6 ماه یا 1000 ساعت کاری تحت گارانتی قطعات اصلی قرار می گیرند.

شایان ذکر است گارانتی ارائه شده توسط این شرکت با اتکا به نیروی انسانی دوره دیده و امکانات مجهز تعمیرگاهی و لجستیکی بوده و نیز تامین سریع قطعات یدکی مورد نیاز لیفتراک های دست دوم فروخته شده توسط شرکت پارت ماشین گارانتی می شود.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی درباره لیفتراک های دست دوم لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

لیفتراک کار کرده ( دست دوم )

لیفتراک کارکرده هیوندای 3 تن دیزل

لیفتراک کارکرده هیوندای 3 تن دیزل

لیفتراک دست دوم هیوندای

بیشتر بدانید »

لیفتراک دست دوم هیوندای 5 تن دیزل

لیفتراک دست دوم هیوندای 5 تن دیزل

لیفتراک کارکرده هیوندای

بیشتر بدانید »

لیفتراک کارکرده دیزل 3 تن بائولی

لیفتراک کارکرده دیزل 3 تن بائولی

لیفتراک دست دوم بائولی

بیشتر بدانید »

لیفتراک دست دوم هانگ چای 3 تن دیزل

لیفتراک دست دوم هانگ چای 3 تن دیزل

لیفتراک کارکرده هانگ چای

بیشتر بدانید »