اخبار صنعت

۱۱ واحد صنعتی سمنان تسهیلات دریافت می کنند

بهروز اسودی روز دوشنبه در یکصد و دهمین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: با پرداخت این مبلغ تسهیلات که به تایید اعضای کارگروه رسیده ، برای ۸۹ نفر اشتغال جدید فراهم می شود.
وی بیان کرد: تاکنون ۴۹۶ واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند که با پرداخت این مبلغ تسهیلات به واحدهای تولیدی بیش از پنج هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.
اسودی با درخواست از بانکهای عامل جهت تسریع در پرداخت تسهیلات و تعیین تکلیف پرونده های راکد در بانکها، تصریح کرد: پرونده ۵۰ طرح صنعتی به ارزش حدود یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در ۱۴ بانک استان مانده که در دست بررسی است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان، اظهارداشت: در قالب طرح رونق تولید سال ۹۶ و به منظور بازسازی و نوسازی و اجرای طرح های نیمه تمام و رفع موانع مالی در واحدها، به ۸۷۲ واحد تولیدی استان بیش از پنج هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا، در این جلسه مشکلات بانکی و مالیات چهار واحد تولیدی استان سمنان بررسی شد.
در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۸۴ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع بیش از یک هزار و ۴۰۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است که ۶۷ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجرا است.
۶۰۲۶/م.ع

انتهای پیام /*


اقتصاد


تسهيلات رونق توليد


سمنان


واحد صنعتي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *