اخبار صنعت

شرکت های خدمات رسان با بخش صنعت سمنان مدارا کنند

رستم سعداللهی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: کاهش نقدیندگی بنگاه های اقتصادی یکی از پیامدهای منفی تحریم ها برای واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان است.
وی خاطرنشان کرد: کاهش فروش محصولات تولیدی و رکود در بازار زمینه بدهکاری واحدهای صنعتی به شرکت های خدمات رسان آب، برق و گاز در استان سمنان را به دنبال داشته است.
رئیس انجمن مدیران صنایع استان سمنان اضافه کرد: بر اساس قانون، هیچ دستگاه خدمات رسانی حق ندارد به دلیل بدهکاری بنگاه های اقتصادی، خدمات آب، برق، تلفن و گاز واحدهای صنعتی را قطع کند.
سعداللهی با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای رسیدگی به مشکلات صنایع از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تصریح کرد: اجرای دقیق مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شرایط سخت تحریم های اقتصادی به توسعه بخش صنعت استان سمنان کمک می کند.
وی با بیان اینکه نظارت بر روند اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رونق تولید استان سمنان باید افزایش یابد، گفت: هماهنگی دستگاه های اجرایی برای کمک روزافزون به بخش صنعت استان در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
رئیس انجمن مدیران صنایع استان سمنان گفت: تحریم ظرفیت تولید واحدهای صنعتی استان را کاهش داده است و در این شرایط سخت دستگاه های خدمات رسان در کنار دیگر دستگاه های اجرایی برای ارایه خدمات مطلوب به واحدهای تولیدی پیشگام باشند.
در استان سمنان ۲ هزار و ۲۰ واحد صنعتی فعال است.
۷۳۳۹/۶۱۰۳

انتهای پیام /*


اقتصاد


صنعت و معدن


خدمات زيربنايي


سمنان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *