لیفتراک

بررسی، انتخاب و خرید لیفتراک

برای خرید لیفتراک باید جواب این موارد را برای خودمان مشخص کنیم :

 ۱ – علت خرید لیفتراک
۲ – مکان استفاده از لیفتراک
۳ – انتظار انجام چه کاری از لیفتراک داریم

امروزه تعداد تولید کنندگان لیفتراک که هزاران مدل مختلف لیفتراک  در بازار عرضه می کنند بسیار زیاد است ، که این امر ممکن است در قدم اول بسیار گیج کننده به نظر برسد. ولی ، با ارزیابی و تحلیل کاربرد های که از لیفتراک خود انتظار دارید، می توان دایره انتخاب خود را کوچکتر کرده و بهترین و مناسب ترین لیفتراک را انتخاب کنید. انتخاب لیفتراک درست ، برای کاربرد مناسب بسیار اهمیت دارد.

هنگام خرید لیفتراک باید به خدمات پس از فروش لیفتراک که اهمیت بسیاری دارد ، توجه فراوان کرد . زیرا باید بازرسی فنی لیفتراک به صورت دوره ای و بسیار دقیق انجام شود.

بنابراین خیلی مهم است که از شرکتی خرید کنید که خیالتان از پشتیبانی و تهیه قطعات یدکی راحت باشد .قبل از خرید حتما باید حدود خرج هایی که به شما بابت خرید لیفتراک وارد می شوند را بدانید ، مثل : هزینه سوخت،قیمت لاستیک های لیفتراک ،دستمزد اپراتور ،هزینه های سرویس تعمیر و نگهداری لیفتراک ، در نظر گرفتن این نکات اساسی به شما کمک خواهد کرد که در طولانی مدت در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

به همین منظور می توانید از شرکت پارت ماشین پویا پیشرو کمک بگیرید . این شرکت دارای نیروهای متخصصی می باشد که همیشه مشاور و همراه شما می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *