چه زمانی لیفتراک دیزلی ایده خوبی است؟

لیفتراک دیزلی در زمره محبوب ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد. آن ها در مقایسه با لیفتراک های برقی برای کارهای بزرگتر مناسب تر هستند.

لیفتراک دیزلی در زمره محبوب ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد. آن ها در مقایسه با لیفتراک های برقی برای کارهای بزرگتر مناسب تر هستند.

می توانند بارهای سنگین تری را بلند کرده و تا ارتفاعات بلندتری بالا ببرند و این بدین معنی است که در صنایع سنگین نسبت به هم خانواده اش یعنی لیفتراک برقی بیشتر استفاده می شوند.

بنابراین اگر کسی هستید که در کاری نیاز است تا عمل انتقال و جابجایی اجسام سنگین را انجام دهید و علاقه ای هم به سمت لیفتراک گازی ندارید، دیزلی واقعا می تواند پاسخ دهنده آن چیزی باشد که در پی آن هستید. باید هزینه ای که صرف انرژی می کنید نیز در نظربگیرید به خصوص اگر می خواهید ناوگان کوچکی از چند لیفتراک را داشته باشید. اگر به هر حال می خواهید وزن های بسیار بزرگ را جابجا کنید پس لیفتراک های گازی را می توانند بهترین پاسخ برای شما باشند. دیزل برای دامنه ای از مشاغل جایی که میزان صدا اهمیتی ندارد مناسب است. لیفتراک های دیزلی می توانند بسیار پر سر وصدا باشند و آن را برای مشاغلی که در جاهای پر رفت و آمد هستند و ممکن است به سادگی افراد آسیب ببینند استفاده نکنید.

معمولا در مناطقی سربسته و بدون تهویه مناسب هستند از لیفتراک دیزلی استفاده نکنید. لیفتراک دیزلی برای مکان های باز و دارای تهویه مناسب و انتقال و جابجایی بارهای سنگین انتخابی عالی است.

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...