چگونه لیفتراک صنعتی کار میکند؟

لیفتراک های صنعتی به روش یکسانی مانند انواع دیگر لیفتراک هایی که در این وب سایت صحبت شده اند کار می کنند. آن ها امکانات رانندگی دارند که متناسب می باشند که بدین معنی است که موقعی که درصنعت ویژه ای دارند کار می کنند، می توانند در جایی که هستند و نوع کاری که دارند انجام می دهند بسیار منعطف تر عمل کنند.

لیفتراک های صنعتی به طور ویژه ای برای کار با بارهای بسیار سنگین طراحی شده اند و معمولا در سایت های ساختمانی یا کارخانجات یافت می شوندکه مکان هایی هستند که نیاز به بالابردن بارهای سنگین دارند. گذشته از توانایی آن ها برای بالا بردن بارهای سنگینتر، واقعا هیچ تفاوتی با دیگر انواع لیفتراک ندارند. آن ها بطور کلی گازی یا دیزلی هستند. کاربر پیش از این که با لیفتراک کار کند باید تحت دوره آموزشی قرار بگیرند. اگر لیفتراک صنعتی می خواهید با شرکت انتخابی خودتان و انتخاب های مختلفی که دارید صحبت کنید. آن ها می توانند مواردی را به شما پیشنهاد دهند. با لیفتراک صنعتی می توانید خودتان و کسب و کارتان را به سطح کاری بالاتری برسانید.

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...