استاکر

وسیله ای که برای حمل و جابه جایی و بالا و پایین بردن پالت و یا هر شی دیگری در کارخانه ها، کارگاهها و هر جای دیگری کاربرد دارد که دارای ظرفیتی حداکثر تا ۳ تن می باشند و به نوعی کاربرد لیفتراک را دارند اما با محدودیت هایی چون ارتفاع، ظرفیت و… .

از استاکر بیشتر زمانی استفاده می شود که بخواهند باری را از بالای کامیون پایین بگذارند و یا برعکس بارهایی را داخل آن قرار دهند و یا انتقال بارهایی به داخل قفسه ها در انبارها که در ارتفاعی بیشتر از ۲ متر قرار دارد.

  استاکر ها در انواع مختلف دستی ، نیمه برقی و تمام برقی می باشند.

حالت دستی : حرکت خود استاکر و بالا و پایین رفتن شاخک ها با نیروی دست انجام می گیرد.

حالت نیمه اتوماتیک : در این حالت حرکت خود استاکر با نیروی دست و بالا و پایین رفتن شاخک ها با نیروی برق انجام می گیرد.

حالت تمام اتوماتیک : حرکت خود استاکر و بالا و پایین رفتن شاخک ها با نیروی برق انجام می گیرد.

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...