تجهیزات لیفتراک

تجهیزات لیفتراک:

هر لیفتراکی نمی تواند بسیاری از نیازهای شرکت های مختلف را رفع کنند. بنابراین بعضی از شرکت ها تصمیم دارند تجهیزات ویژه ای را برای لیفتراک بخرند تا به آن ها برای دستیابی به اهداف خاصی کمک کند.

هر کسب و کاری منحصر بفرد است و تلاش دارد که نیازهایش را با تجهیزاتی که دارد رفع کند. یک سایز ممکن است مناسب برای همه کارها نباشد. تجهیزاتی که برای لیفتراکی ویژه ساخته شده اند همیشه کمی گران تر هستند در عین حال شرکت هایی هستند که می توانند با فراهم کردن تجهیزات مدنظر، شما را خشنود سازند.

اگر راضی به پرداخت پول باشید پس منتظر مزایایی که در طولانی مدت حاصل خواهد شد باشید. بطور ویژه تجهیزات متناسب با لیفتراک، خواهد توانست بسیار بهتر به کارتان کمک کند. با تامین کننده ای شناخته شده صحبت کنید و اگر آن ها نتوانند آن نوع قطعه سفارشی را تامین کنند که می خواهید احتمالا می توانند سفارش کار را به شرکتی دیگر بدهند که آن خدماتی را که می خواهید برایتان با قیمتی که مناسب است فراهم آورند.

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...