ریچتراک

رای دادن به این مورد
(170 آرا)
ریچتراک - 4.8 out of 5 based on 170 votes

ریچتراک کارلی

دریافت کاتالوگ با فرمت پی دی اف

ریچتراک میتسوبیشی

دریافت کاتالوگ با فرمت پی دی اف

 

ریچتراک مناسب ترین دستگاه جهت کار در سردخانه ها ، انبارهای مواد غذایی و دارویی و سالن های سرپوشیده میباشد .

ریچتراک با مانورپذیری بالا ، توانایی جابجایی کالا در راهروهای باریک و با دقت بالا را دارا می باشد .طول و شعاع چرخش کمتر ، ریچتراک را به یکی از گزینه های مطلوب برای انبارها تبدیل کرده است . طراحی ایستاده موجب افزایش میدان دید و تسریع امر سوار و پیاده شدن گردیده است .

وجود باطری و پایه های کمکی در ریچتراک ها باعث می شود که این ماشین ها هیچ گونه نیازی به وزنه های متعادل کننده جهت بلند کردن بارها نداشته باشند.

علیرغم کاربری فوق العاده ریچتراک برقی در فضاهای داخلی ، ریچتراک ها برای کاربردهای بیرونی چندان مناسب نیستند . فاصله کم موجود در قسمت زیر حامل چنگک ها به هنگام کار کردن در فضاهای ناهموار ممکن است موجب اختلال در عملکرد دستگاه شود. به علاوه سیستم نیرومحرکه برقی آنها به خاطر کار کردن در سطوح ناهموار ممکن است خیلی سریع دچار اشکال شده و در معرض آسیب واقع شود.

دریافت کاتالوگ

خواندن 5647 بار
مجموعه های بیشتر: اُردر پیکر ( Order Picker ) »

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...