لیفتراک برقی هلی

رای دادن به این مورد
(1 رای)
لیفتراک برقی هلی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

لیفتراک الکتریکی (برقی) برای محیط های سربسته مانند انبارها به خاطر عدم تولید دود و صدای اندک انتخاب مناسبی اند. بنابراین در فضاهای سربسته که تهویه قوی ندارند توصیه می شود به جای استفاده از لیفتراک دیزلی یا گازی که دودزا بوده و پر سر و صداتر هستند از لیفتراک الکتریکی (برقی) استفاده شود. آن ها سبک وزن هستند و برای جابجایی عالی هستند و بنابراین رانندگی با آن ها ساده تر است و بیشتر شرکت های داروساری، سردخانه ها، صنایع غذایی از این نوع لیفتراک ها استفاده میکنند.

منبع تولید توان بالابری و حرکت در لیفتراک الکتریکی (برقی) HELI یک باتری ۴۸  ولتی می باشد. دستگاه مجهز به دو الکتروموتور حرکت (از نوع  AC) و الکترو موتور پمپ هیدرولیک (از نوع  DC) می باشد. همچنین دستگاه مجهز به  کنترلر(برد)  ZAPI ایتالیا. نمایشگر چند منظوره دیجیتالی  و  سیستم ایمنی OPS می باشد. شارژر این نوع لیفتراک الکتریکی (برقی) دارای سیستم قطع کن  اتوماتیک در پایان شارژ کامل باتری می باشد. در شارژر دستگاه دو مود شارژ روزانه (DAILY) و یکنواخت (EQUAL) وجود دارد که توصیه شده است که ماهی یک بار از مود شارژ یکنواخت در جهت افزایش عمر سرویسی باتری استفاده شود.

با توجه به طراحی مناسب انواع لیفتراک الکتریکی (برقی) هلی  قدرت مانور را در راهروههای باریک زیاد کرده است و در مدلهای جدید  برای سهولت کار بیشتر اپراتور از لیورهای جویستیک استفاده شده و با توجه به عدم تولید آلودگی و هزینه کم نگهداری آن بهترین گزینه برای مکانهای سرپوشیده میباشد.  در به روز ترین مدل لیفتراک الکتریکی (برقی) دکمه کنترل مصرف توان باتری طراحی شده است که به اپراتور این امکان را می دهد که با توجه به میزان  باقی مانده از شارژ باتری ؛ چگونگی مصرف توان باتری را مدیریت کند.این کلید دارای سه وضعیت حداکثر توان (POWER) ؛ مقرون به صرفه (ECONOMIC) و ذخیره انرژی (SAVING) می باشد. به عنوان مثال چنانچه با توجه به نشانگر سطح شارژ باتری فقط ۱۰ درصد از میزان شارژ باتری باقی مانده باشد و اپراتور در موقعیتی دور از محل شارژر باشد با  انتخاب  وضعیت SAVING می تواند خود را به محل شارژر دستگاه  برساند.

شرکت آسان خودرو لیفتراک الکتریکی هلی را در سری و مدلهای زیر به بازار عرضه می کند. جهت مشاهده مشخصات هر سری روی لینک آن در جدول کلیک نمائید.

مدلهای موجود:

* لیفتراک الکتریکی ۱٫۵ تن CPD15

* لیفتراک الکتریکی ۲ تن CPD20

* لیفتراک الکتریکی ۲٫۵ تن CPD25

* لیفتراک الکتریکی ۳ تن CPD30

سری دستگاهمدل دستگاهظرفیت حمل بار kgنوع موتورمدل موتور
AC-ELECTRIC FORKLIFT 1.5 ton CPD15 1500 الکتریکی ایتالیا ZAPI
AC-ELECTRIC FORKLIFT 2 ton CPD20 2000 الکتریکی ایتالیا ZAPI
AC-ELECTRIC FORKLIFT 2.5 ton CPD25 2500 الکتریکی ایتالیا ZAPI
AC-ELECTRIC FORKLIFT 3 ton CPD30 3000 الکتریکی ایتالیا ZAPI
خواندن 494 بار

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...