لیفتراک دیزلی هلی

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

لیفتراک دیزلی هلی:

هسته مرکزی شرکت HELI  در سال ۱۹۵۸ با نام اولیه تجهیزات و ماشین آلات معدنی HEFEI  آغاز به کار کرد . شکل گیری و گسترش آن در سال ۱۹۹۳ انجام شد و هم اکنون این شرکت عضو بورس شانگهای می باشد . محصولات این شرکت شامل انواع لیفتراک ، لودر چرخ لاستیکی ، ماشین آلات معدنی ، ماشین های الکتریکی ، قطعات ریخته گری ، مواد آهنی و … می باشد . شرکت هلی،  ۲۴ سال متوالی در زمینه تولید و فروش لیفتراک رتبه نخست را در کشور چین کسب کرده است و جز ء ده تولید کننده برتر لیفتراک در جهان می باشد .

هدف این شرکت وارد شدن به بازارهای جهانی با تغییر از صنعتی سنتی به صنعتی با تکنولوژی مدرن می باشد که با ایجاد واحد  تحقیق  و توسعه به این مهم رسیده است .شرکت آسان خودرو لیفتراک دیزلی هلی را در سری و مدلهای زیر به بازار عرضه می کند. جهت مشاهده مشخصات هر سری روی لینک آن در جدول کلیک نمائید.

مدل های موجود:

* لیفتراک دیزلی ۱٫۵ تن CPCD15

* لیفتراک دیزلی ۲ تن CPCD20

* لیفتراک دیزلی ۳ تن CPCD30

* لیفتراک دیزلی ۳٫۵ تن CPCD35

* لیفتراک دیزلی ۵ تن CPCD50

* لیفتراک دیزلی ۷ تن CPCD70

* لیفتراک دیزلی ۱۰ تن CPCD100

* لیفتراک دیزلی ۱۵ تن CPCD150

جدول مدلهای لیفتراک دیزلی هلی شرکت آسان خودرو

سری دستگاهمدلظرفیت حمل بار kgنوع موتورمدل موتور
Engine Powered Forklift 1.5 ton CPCD15 1500 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 2 ton CPCD20 2000 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 2.5 ton CPCD25 2500 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 3 ton CPCD30 3000 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 3.5 ton CPCD35 3500 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 5 ton CPCD50 5000 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 7 ton CPCD70 7000 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 10 ton CPCD100 10000 دیزلی ژاپن ISUZU
Engine Powered Forklift 15 ton CPCD150 15000 ديزلي CUMMINS QSB6.7

لیفتراکهای دیزلی  در زمره محبوب ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد. به دلیل ساختار و نوع احتراق موتورهای دیزل در مقایسه با موتورها بنزینی  از قدرت بیشتری برخوردار بوده و می توانند بارهای سنگین تری را بلند کنند و تا ارتفاعات بلندتری بالا ببرند . لیفتراک های دیزلی  برای استفاده در مناطق باز طراحی شده اند اما می توانند در انبارهای بزرگ با تهویه مناسب نیز استفاده شوند و بیشتر در مراکز صنعتی و در شرکتهای خدمات بندری و انبار ها و …. استفاده می شوند و با توجه به نوع طراحی لیفتراکهایHELI از سرعت و قدرت مانور بیشتری برخوردار هستند  فضای کابین اپراتور بزرگ است و به لحاظ ارگونومیکی به گونه ای طراحی شده که دسترسی به لیورها به راحتی امکان پذیر باشد و صندلی راننده دارای کمربند ایمنی بوده و نسبت به وزن راننده قابل تنظیم می باشد و دکل لیفتراک ها  با بیشترین دید برای اپراتور  طراحی شده است.

در این نوع لیفتراک ها با توجه به نوع سوختشان از موتورهای دیزلی استفاده می شود و شرکت HELI  با توجه به نوع سفارش گذاری شرکت آسان خودرو در تناژهای ۱٫۵ الی ۱۰ تنی از موتورهای ISUZU ژاپنی و در لیفتراک های ۱۵ تنی از موتور CUMMINS  آمریکائی استفاده میکند.

لیفتراک های  HELI  تا ۱۰ تن دارای گیربکس اتوماتیک بوده که متعلق به خود شرکت HELI میباشد و لیفتراک ۱۵ تن دارای گیربکس اتوماتیک  ZF  آلمان میباشد.

یکی از مهمترین قسمتهای لیفتراک ،​ دکل ( MAST ) میباشد که در دو نوع معمولی ( دو مرحله ای – Doplex) و کانتینررو ( سه مرحله ای – Triplex ) معمولا ساخته میشوند و با توجه به ارتفاع قفسه بندی انبارها در ایران معمولا ارتفاع بالابری دکل های لیفتراک،  ۴ یا ۴٫۵ متری سفارش گذاری میشود  و با توجه به ساخت دکل های متفاوت توسط شرکت HELI تا ارتفاع ۶ متری قابل سفارش گذاری برای مشتریان میباشد.

معمولا لیفتراک های دیزلی کانتینررو دارای ساید شیفتر (Side shifter) بوده و لیفتراک های دکل معمولی دارای شیر کنترل سه راه بوده که همراه با یک لیور خالی جهت نصب ساید شیفتر و الحاقیه های دیگر ( Attachment  ) . . . می باشند.

معمولا در زمان سفارش گذاری لیفتراک های دیزلی HELI ( از ۱٫۵ تن تا ۵ تن ) سعی برآن میشود تا از هر دو نوع دکل سفارش گذارش شود تا نیاز مشتریان با توجه به نوع کارشان برآورد شود در تناژهای سنگین تر ( از ۷ تن به بالا ) معمولا دکل دو مرحله ای با ارتفاع ۴ متری میباشد.

معمولا لیفتراک ها با شاخک (Fork) سفارش گذاری می شود با توجه با استاندارد شاخکها در لیفتراک های HELI  سعی شده از نوعی سفارش گذاری شود که بیشتر در بازار ایرانی کارائی دارد .

خواندن 748 بار

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...