لیفتراک  دست دوم ( لیفتراک کار کرده )

 با توجه به هزینه ی بسیار بالای تامین تجهیزات لیفتراک و انبارداری و گاهاً عدم حضور نمایندگیهای قابل اعتماد در کشور برای برندهای معتبر جهانی ، کارخانجات و شرکتهای فعال به سمت لیفتراک های دست دوم سوق پیدا کرده اند .

لذا شرکت پارت ماشین با استفاده از تجربه های گذشته و کارشناسان فنی آموزش دیده اقدام به تامین لیفتراک های دست دوم نموده است تا این حوزه از درخواستها را برای شما بالاترین سطح اعتماد و اطمینان فراهم نماید .

لیفتراک دست دوم امروزه در صنعت کشور بسیار مورد استقبال می باشد، این نوع لیفتراک ها به شرط سالم بودن قطعات اصلی نظیر موتور و گیربکس و قطعات الکترونیک با بهایی بسیار پایین تر از لیفتراک های نو قابل تهیه می باشند. در صورت خرید لیفتراک کارکرده در محل مطمئن و با گارانتی واقعی کمک فراوانی در تعدیل هزینه های شرکت خواهد بود.

در شرایط فعلی که بسیاری از شرکت ها و کارخانجات با مشکلات مالی و تامین نقدینگی مواجه هستند و یا در راه اندازی اولیه انبار و کارخانه با هزینه های بسیار بالایی از قبیل نصب ماشین آلات  خط تولید مواد اولیه و های زمین و اجاره ملک و هزینه های نیروی انسانی مواجه هستند. تجدید نظر یا تعدیل در هزینه های قابل کنترل کمک شایانی برای رشد و شکوفایی شرکت ها خواهد بود که یکی از این موارد تامین ماشین آلات جابجایی مواد نظری لیفتراک می باشد.

 شایان ذکر است کلیه لیفتراک های دست دوم توسط این شرکت در بدو خرید از منابع خارجی یا داخلی مورد کارشناسی فنی دقیق صورت گرفته و معمولا از لیفتراک هایی با سال ساخت جدیدتر و نیز ساعت کارکرد پایین تر انتخاب می شوند و در صورت وجود ایرادات فنی غیر عمد در تعمیرگاه مجهز این شرکت اورهال و راه اندازی می شوند و کلیه لیفتراک های کارکرده فروخته شده توسط شرکت پارت ماشین 6 ماه یا 1000 ساعت کاری تحت گارانتی قطعات اصلی قرار می گیرند.

شایان ذکر است گارانتی ارائه شده توسط این شرکت با اتکا به نیروی انسانی دوره دیده و امکانات مجهز تعمیرگاهی و لجستیکی بوده و نیز تامین سریع قطعات یدکی مورد نیاز لیفتراک های دست دوم فروخته شده توسط شرکت پارت ماشین گارانتی می شود.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی درباره لیفتراک های دست دوم لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید .

لیفتراک دست دوم ( استوک ) دیزل هیوندای

لیفتراک دست دوم ( استوک ) هیوندای دیزل

لیفتراک دست دوم ( استوک ) دیزل هلی

لیفتراک دست دوم ( استوک ) دوگانه سوز هلی

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...