الحاقیه لیفتراک

الحاقیه لیفتراک - پارت ماشین پویا پیشرو

 

با توجه به نیازهای صنعت برای حمل و جابجایی برخی از محصولات و مواد خاص ، وجود الحاقیه های متفاوت برای انجام حمل و بالابری توسط لیفتراک ها امری ضروری است . شرکت پارت ماشین پویا پیشرو بعنوان نماینده فروش و تعمیر انواع الحاقیه لیفتراک شامل رول گیر ، عدل گیر ، بشکه گیر ، بلوک گیر ، کارتن کلمپ ، سایدشیفت لیفتراک ، فورک پوزیشنر ، کویل گیر و انواع شاخک لیفتراک در ابعاد و برندهای معتبر جهانی با شرایط ویژه و تحویل فوری سهولت این امر را سبب شده است .

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...