سایر باطری ها

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

   شرکت پارت ماشین : تلفن 66067000 و 44908510 وارد کننده انواع باطری های خاص از قبیل   باطری یدک کش برقی ، باطری ریچتراک ، باطری های 96 ولت  مخصوص  ، باطری TGV  و باطری LGV باطری مخصوص ماشینهای خمل کاشی و شیشه ، باطری های مخابراتی و باطری های ساکن و باطری های استارتر و دیپ سایکل و باطری های شش ولتی پالت تراک ها و کلیه ماشین آلات جا بجایی مواد  با گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله میباشد به شرح ذیل میباشد .

دربافت کاتالوگ

 

خواندن 2961 بار

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...