نماینده ی انحصاری میداک در ایران

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

حضور پارت ماشین به نمایندگی شرکت میداک در نمایشگاه صنعت تهران و درج اخبار مربوطه در وب سایت کمپانی میداک ایتالیا

"نماینده ی انحصاری میداک در ایران"


پارت ماشین نماینده انحصاری میداک در ایران 

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو که نماینده ی انحصاری باطری های تراکشن میداک در ایران می باشد، در هفدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی صنعت تهران (۶ تا ۹ اکتبر ۲۰۱۷) حضور یافت.این شرکت از ژانویه ی ۲۰۱۶ بعنوان نماینده ی انحصاری شرکت میداک در بازار ایران فعالیت کرده و واردکننده ی باتری های تراکشن میداک می باشد. طی این دو سال همکاری میداک و پارت ماشین پویا پیشرو بسیار موفقیت آمیز بوده است.شرکت پارت ماشین پویا پیشرو که دفتر مرکزی آن در تهران می باشد از تیم خدماتی مجربی بهره می برد که تمام نقاط ایران (شمال تا جنوب-شرق تا غرب) را پوشش می دهند.کمپانی میداک‌با تکیه بر نماینده خود - شرکت پارت ماشین پویا پیشرو - برنامه گسترش محصولات خود در ایران را دارد .کمپانی میداک مفتخر است محصولات تولید شده خود در ایتالیا بر اساس استانداردهای اروپایی، در بازار ایران توسط نماینده انحصاری خود توزیع میگردد.

پارت ماشین نماینده انحصاری میداک در ایران

برای مشاهده متن اصلی خبر در وب سایت رسمی کمپانی میداک ، اینجا کلیک نمایید .

خواندن 517 بار آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 15 آبان 1396 07:28
Super User

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

لیفتراک برقی

 لیفتراک برقی بیشترین کاربرد را در کارخانجات و انبارهای مواد غذایی و دارویی بهداشتی و یا مکان های فاقد تهویه که می بایست هیچ گونه آلودگی زیست محیطی نباشد استفاده می شود.

ادامه مطلب...

لیفتراک دیزلی

 لیفتراک دیزلی پرکاربردترین و عمومی ترین نوع لیفتراک می باشد که بدلیل استهلاک کمتر موتور و ارزان تر بودن سوخت گازوئیل و سهولت نگهداری گازوئیل در مخازن بزرگ در کارخانجات و انبارها از استقبال بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب...

لیفتراک دوگانه سوز

  لیفتراک های دوگانه سوز همچنان که از نام آنها مشخص است از دو سوخت گاز LPG و بنزین تغذیه می شوند. لیفتراک های دوگانه سوز بدلیل در دسترس بودن بنزین و گاز LPG در تمامی مناطق کشور امروزه با استقبال خوبی مواجه شده اند.

ادامه مطلب...